...

Padomi iesācējiem

Dažādi padomi iesācējiem un ne tikai

Padomi kroketa inventāra iegādei

Kā jau parasti mēdz būt, arī kroketa sporta inventāru ir iespējams iegādāties ļoti atšķirīgā kvalitātē un par ļoti dažādām cenām. Cenu amplitūda sākas no 10 EUR par komplektu rotaļlietu veikalā, kurš visticamāk kalpos tikai dažas dienas, un beidzas ar skaitļiem, kas rakstāmi ar 4 cipariem par komplektu, kurš ir piemērots starptautiskām sacensībām. Inventārs hobijam un amatieru sportam parasti ir nopērkams komplektā 4 vai 8 spēlētājiem.

Kroketa komplektā parasti ietilpst:

  • 4 (8) āmuri
  • 4 (8) bumbas, katra savā krāsā
  • 6 vārtiņi
  • centra miets ar krāsu līnijām bumbu krāsās
  • laukuma aksesuāri – karodziņi, knaģi utt.
  • Kaste, soma vai ratiņi, kas kalpo gan spēles piederumu sakārtošanai, gan arī pārvietošanai uz spēles vietu.

Profesionālo inventāru savukārt parasti pārdod pa daļām: atsevišķi vārtiņus, bumbas, āmuru kātus un āmuru galvas. Starp pasaules atzītākajiem kroketa inventāra ražotājiem kā piemēru var minēt:
https://www.jaqueslondon.co.uk/

https://www.oakleywoods.com/

https://www.woodmallets.com/

No šiem ražotājiem ir iespējams iegādāties gan pilnus komplektus, gan arī atsevišķus inventāra elementus.

Komplekti iesācējiem ir pieejami arī caur šo interneta veikalu: www.ubergames.co.uk.

Pērkot kroketa komplektus caur interneta veikaliem, svarīgi ir pievērst uzmanību detaļām, kuras pārdevēji ne vienmēr uzsver: bumbu izmērs un svars, vārtiņu platums, vārtiņu kāta diametrs, āmura svars. Lētākā gala komplektiem šie parametri parasti neatbilst sacensību standartiem.

Pirms dārgāka inventāra iegādes vēlams vispirms to izmēģināt klātienē, palūdzot kādam
pieredzējušam spēlētājam.

Padomi kroketa laukuma iekārtošanā

Šeit ir saite uz weblapu, kurā atrodami dažādi raksti par laukumu izbūvi un iekārtošanu. 

Ja Jums ir vēlēšanās izveidot savu kroketa laukumu, droši rakstiet vai zvaniet federācijas vai klubu vadītājiem, kuri labprāt Jūs konsultēs.

Kroketa apmācība gan iesācējiem, gan spēlētājiem ar priekšzināšanām

Apgūt kroketa spēles iemaņas gan iesācēju, gan arī augstākā līmenī ir iespējams abos Latvijas vadošajos kroketa klubos: SIG-LIG klubā un Ogres kroketa klubā.

Abi klubi organizē regulāras treniņnodarbības grupām, kā arī iespējams vienoties par individuālu apmācību. Ogres kroketa klubā kopš 2015.gada septembra darbojas Ogres Kroketa akadēmija (OKA), kas piedāvā GC kroketa tehnikas un taktikas pilnveidošanas nodarbības spēlētājiem ar priekšzināšanām (intermediate). Informācija par tuvākajām nodarbībām tiks publicēta sadaļā KALENDĀRS.

Ar Latvijas kroketa federācijas starpniecību ir iespējams pieteikties arī uz Anglijas kroketa akadēmijas nodarbībām, kuras notiek Southwick pilsētā netālu no Londonas. Ar akadēmijas piedāvājumu var iepazīties šeit: http://www.thecroquetacademy.com

Jautājumi?
Vēlies izmēģināt kroketu?

Sazinies ar mums!

>
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.